EN
Hotel Sielanka
Jesteś tutaj:  Strona główna  >  Warto zobaczyć > Farma Sielanka – Hotel Sielanka nad Pilicą ****

x

Farma Sielanka – Hotel Sielanka nad Pilicą ****

To idealne miejsce dla wszystkich, którzy cenią bliski kontakt z naturą, szukają wyciszenia, swobodnej elegancji oraz niespiesznego delektowania się urokami życia. Ciszę, spokój i sielskie pejzaże zapewnia zielona ściana Puszczy Stromieckiej z jednej strony i malownicza dolina rzeki Pilicy z drugiej.

Sielanka znajduje się na południowym brzegu Pilicy, tylko 50 km od Warszawy, co sprawia, że jest łatwo osiągalna zarówno dla grup konferencyjnych jak i gości indywidualnych. Stanowi doskonałą bazę wypadową do odkrywania uroków okolic Warszawy i Doliny Pilicy (spływy kajakowe Pilicą, zabytki Warki i okolic, Muzeum im. K. Pułaskiego, ścieżka turystyczna w Browarze wareckim, sady grójeckie itp.).

Na ponad 100 hektarowym terenie, nad Pilicą, mieści się czterogwiazdkowy hotel, ośrodek jeździecki z pełną infrastrukturą oraz nowy kompleks piłkarski obejmujący pełnowymiarowe i treningowe boisko akredytowane przez UEFA. To idealne miejsce na szybkie odzyskanie energii, relaksujące wczasy czy wyciszający weekend w okolicy Warszawy. Całość dopełniają piękne lasy, rozległe łąki, stawy z miejscami do wędkowania oraz urocze zakątki – idealne do organizacji pikników i rekreacji na łonie natury. 

Skip to content